100.000 postępowań na platformazakupowa.pl

100.000 postępowań!

Niezmiernie miło Nam poinformować, że liczba postępowań przeprowadzonych na www.platformazakupowa.pl przekroczyła 100 tysięcy! Wśród nich, poza zapytaniami ofertowymi, Nasi klienci przeprowadzili szereg dialogów technicznych (RFI), zapytań o propozycję (RFP), postępowań o charakterze szacowania ceny, czy negocjacji w formie aukcji i licytacji.

Poznaj narzędzie www.platformazakupowa.pl

Jeżeli chciałbyś podnieść efektywność zakupów, osiągnąć realne oszczędności – skontaktuj się z Nami i dołącz do grona zadowolonych klientów. Poniżej możesz zobaczyć prezentację rozwiązania, a także film z Mysłowic, gdzie uruchomiliśmy platformę Open Nexus:


Jeśli jesteś wykonawcą, poznaj Naszych klientów B2B oraz podległych pod Pzp i poszerz grono swoich kontrahentów. Zobacz, dlaczego warto to zrobić:

Serdecznie dziękujemy wszystkim Naszym klientom za zaufanie oraz efektywną współpracę. Życzymy wielu udanych negocjacji!

Zespół
Open Nexus

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577