Mecz Polska-Chile i Kawroz Club, czyli dziewiąte urodziny Open Nexus

Dziewiąte urodziny Open Nexus

Za Nami kolejny rok działalności platformy zakupowej. Rok niezwykły z racji wielu zmian w systemie, elektronizacji zamówień i spektakularnej ilości wdrożeń. Obecnie z systemu korzysta ponad 6300 Zamawiających i 117000 Wykonawców (licząc jedynie zarejestrowanych użytkowników) w ramach… ponad 135000 postępowań! Ten pełen sukcesów rok postanowiliśmy świętować z przytupem, dlatego zaprosiliśmy Naszych klientów do Poznania.

Kawroz Club

O godzinie 16:00 rozpoczęliśmy oficjalną część imprezy w klubie Kawroz na Chwaliszewie. Ponad 60 osób, gry planszowe, tort i napoje bąbelkowane – tak rozpoczęliśmy ten pełen atrakcji piątek 🙂 Wśród Nas byli przedstawiciele zarówno biznesu, jak i sektora publicznego. Nie od dzisiaj Naszą misją jest popularyzacja wiedzy o zakupach, a zatem przenoszenie dobrych praktyk biznesowych na łono zamówień publicznych. Sądzę, że te urodziny są najlepszym dowodem na to, że Nam się to udaje! Świętował z Nami również Andrzej Zawistowski (Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki), z którym od lat współorganizujemy warsztaty dla biznesu. W tym miejscu należałoby podziękować za wspaniałą organizację imprezy oraz transportu do kolejnej lokalizacji Beacie Ratajczak, szefowej Kawroz Club. Jeżeli szukacie lokalu na imprezę organizacyjną – koniecznie sprawdźcie to miejsce!

Mecz Polska – Chile

Po części pierwszej, przyszedł czas na gwóźdź programu: dzięki uprzejmości jednego z Naszych klientów (wielkie dzięki za bilety!), Polskiego Związku Piłki Nożnej, razem z Naszymi partnerami udaliśmy się na INEA Stadion przy Bułgarskiej, gdzie wspólnie kibicowaliśmy biało-czerwonym w zmaganiach z Chile. Urodziny Open Nexus z prawdziwego zdarzenia!

Dzię – ku – je – my!

Serdecznie dziękuję w imieniu firmy wszystkim Naszym klientom, partnerom i innym życzliwym, którzy na przestrzeni lat cenią sobie Nas nie tylko jako profesjonalistów w branży, ale także życzliwy i zgrany zespół. Nie byłoby tu Nas, gdyby nie Wy, wasze sugestie i dobre rady. Życzymy sobie i Wam owocnej współpracy w latach przyszłych, a także – co już jest Naszą tradycją – owocnych negocjacji na platformie zakupowej Open Nexus!

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577