NAJCIEKAWSZE I NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE E-USŁUGI W OPEN NEXUS

E-usługi w Open Nexus

Zakończył się etap zbierania informacji na temat najciekawszych i najbardziej innowacyjnych polskich e-usług oraz technologii B2B. Miło nam poinformować, że zrealizowany przez nas projekt pt. „ON włącz zapotrzebowanie – stworzenie nowego serwisu firmy Open Nexus Sp. z o.o. wsparciem procesu zaopatrzenia w przedsiębiorstwach produkcyjnych” dofinansowany w ramach Działania 8.1. POIG zakwalifikował się do wąskiego grona 250 najlepszych projektów.

W tej chwili zespół ekspertów z Centrum Elektronicznej Gospodarki Instytutu Logistyki i Magazynowania (ILiM), na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, szczegółowo analizuje nasze przedsięwzięcie, by wyselekcjonować najlepsze projekty. Informacja o naszej platformie handlowej ma szansę trafić do nowego wydania e-booka pt. „Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B”.O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU