NAJCIEKAWSZE I NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE E-USŁUGI W OPEN NEXUS

E-usługi w Open Nexus

Zakończył się etap zbierania informacji na temat najciekawszych i najbardziej innowacyjnych polskich e-usług oraz technologii B2B. Miło nam poinformować, że zrealizowany przez nas projekt pt. „ON włącz zapotrzebowanie – stworzenie nowego serwisu firmy Open Nexus Sp. z o.o. wsparciem procesu zaopatrzenia w przedsiębiorstwach produkcyjnych” dofinansowany w ramach Działania 8.1. POIG zakwalifikował się do wąskiego grona 250 najlepszych projektów.

W tej chwili zespół ekspertów z Centrum Elektronicznej Gospodarki Instytutu Logistyki i Magazynowania (ILiM), na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, szczegółowo analizuje nasze przedsięwzięcie, by wyselekcjonować najlepsze projekty. Informacja o naszej platformie handlowej ma szansę trafić do nowego wydania e-booka pt. „Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B”.

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577