Gwiazda telesprzedaży poszukiwana!!

Gwiazda telesprzedaży poszukiwana!!

Region pracy: Poznań

Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie z pasją! Razem tworzymy zespół, którego energia przekłada się na sukces naszych Klientów.

Stworzyliśmy intuicyjne narzędzie IT do wsparcia procesów zakupowych w organizacjach. Naszymi Klientami są m.in. Przewozy Regionalne, Urząd Miasta Bydgoszczy, Energa Wytwarzanie i wiele innych podmiotów podległych pod Prawo zamówień publicznych.

Szukamy osoby zorganizowanej, nastawionej na cel, która potrafi sprzedawać zdalnie i nie boi się wyzwań.

Znajomość sektora publicznego będzie dużym atutem.

Szukamy najlepszych z najlepszych!! Jeśli lubisz sprzedaż zdalną, potrafisz nawiązywać relacje przez telefon i jesteś zdeterminowany, by osiągać sukces w sprzedaży to szukamy właśnie Ciebie!!

U nas nie ma limitów w zarobkach, więc jeśli jesteś naprawdę dobry osiągniesz wyjątkowe zarobki!

Liczy się dla nas energia, determinacja w dążeniu do realizacji celu i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych. Szukamy ludzi ambitnych i samodzielnych. Skoncentrowanych i pracowitych.

Musisz być rekinem finalizowania umów. Musisz być najlepszym prezenterem. Ale przede wszystkim  musisz mieć ambicję i determinację do tego by być numerem 1!!!

Jeśli czytając nasze ogłoszenie identyfikujesz się z opisem poszukiwanego kandydata to szukamy właśnie Ciebie!!  Przyjdź i zbuduj własne imperium w ramach naszej firmy! Cieszymy się opinią firmy, która łamie schematy i  kreuje trendy, dlatego  by dynamicznie zdobyć najbardziej wymagających Klientów potrzebujemy Gwiazd!

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • Umawianie prezentacji z Klientami z sektora publicznego
  • Doradztwo w zakresie elektronizacji zamówień
  • Prezentowanie i sprzedaż usług online
  • Prowadzenie szkoleń online

Oferujemy:

  • Profesjonalny pakiet szkoleń
  • Wsparcie mentora także na spotkaniu online z Klientem
  • Swobodę w podejmowaniu decyzji
  • Włączenie w strategiczne cele spółki, jeżeli jesteś Supergwiazdą
  • Gwarantujemy ponadprzeciętne zarobki dla najlepszych

 

Jeśli uważasz, że jest to praca w sam raz dla Ciebie, na naszej skrzynce e-mailowej praca@platformazakupowa.pl nie może zabraknąć Twojej kandydatury.

 

 

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577