III Webinar Akademii Zakupowej: JAK NEGOCJOWAĆ ZAKUPY OPARTE NA CENIE?

JAK NEGOCJOWAĆ ZAKUPY OPARTE NA CENIE?

25.05.2017 czwartek godz. 18:00

Zapraszamy na trzecią transmisję, która poświęcona będzie negocjacjom opartym wyłącznie o cenę.

Chcesz dowiedzieć się jakie błędy najczęściej występują u negocjatora?

Jaki przyjąć styl negocjacji?

ZAPISZ SIĘ!

Webinar poprowadzi duet praktyków:

Jacek Jarmuszczak

Specjalista w zarządzaniu kategorią zakupową w globalnych organizacjach. Jego specjalnością są przetargi elektroniczne, negocjacje kupieckie, rozliczanie oszczędności , budowanie wizerunku i pozycji Działu Zakupów w organizacji.

Obecnie: Global Category Manager w Danfoss; szkoleniowiec, właściciel firmy doradczej operapro.

Daniel Matela

Specjalista w zarządzaniu zakupami indirect na każdej płaszczyźnie, na poziomie lokalnym i regionalnym. W Dziale Zakupów od prawie 10 lat, negocjator oraz manager zakupów z doświadczeniem w międzynarodowych koncernach FMCG. Z powodzeniem wdraża i realizuje strategie zakupowe, zarządza kategoriami zakupowymi oraz realizuje projekty optymalizacyjne na poziomie krajowym i międzynarodowym. Obecnie – Imperial Tobacco Polska S.A. Członek Polskiego Stowadzyszenia Managerów Logistyki i Zakupów. Własna marka i inicjatywa “New Age Procurement”.O autorze

Zygmunt Kopacz

Posiadam 8-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Karierę zaczynałem w przemyśle ciężkim, zarządzając remontową stocznią śródlądową. Realizowałem projekty optymalizacji kosztów zakupów i organizacji logistyki w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym i bankowym. Wdrożyłem z sukcesem platformy zakupowe w ponad 100 firmach.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU