O P E N N E X U S . P L
Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie z pasją! 

Kariera w OpenNexus, sprawdź kogo szukamy!

Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie z pasją! Zmierzamy w kierunku organizacji turkusowej, dlatego szukamy ludzi samodzielnych i maksymalnie zaangażowanych.

Elektronizujemy przetargi w Polsce z wersji papierowej na elektroniczną. W zamówieniach publicznych gdzie działamy wydaje się ponad 200 mld złotych rocznie, a Ty razem z nami będziesz zabiegał, aby te pieniądze były wydawane efektywniej. Wiemy, że idzie duży kryzys gospodarczy, ale na szczęście są też branże, których on nie dotknie i wierzymy, że będziemy mogli nadal dynamicznie się rozwijać.

Szukamy Doradcy Klienta w Sprzedaży​

Co mamy dla Ciebie?

Będziesz współtwórcą jednego z najbardziej innowacyjnych systemów do elektronicznego zbierania ofert w Polsce, z którego na dzień dzisiejszy korzysta ponad 145.000 użytkowników.

Swobodę w działaniu gdyż stawiamy na ludzi i ich potencjał. Dbamy o komfort pracy i dokładamy starań, by tworzyć warunki, które pozwalają pracownikom w pełni wykorzystać ich  potencjał.

Poznasz wyjątkowych ludzi, na których będziesz mógł polegać i wśród których znajdziesz wsparcie i źródło inspiracji. Dołączysz do zespołu, który współpracując i dzieląc się wiedzą wciąż poszerza swoje kompetencje o nowe technologie.

Czym się wyróżniamy?

Szukamy Doradcy Klienta w Sprzedaży

Ważne! U nas nie ma targetów oraz prowizji sprzedażowej. Jest za to stała podstawa plus bonus wypracowany przez cały zespół. Zespół Cię rekrutuje, ustala podstawę, może Cię zwolnić oraz decyduje o Twojej podwyżce raz w roku.

Uwaga nie szukamy sprzedawcy z “umiejętnością gry na kobzie”, szukamy sprzedawcy takiego jak Julek:)

Czy chciałbyś pracodawcę, gdzie każdy z zatrudnionych jest zaangażowany, tak jakby był Prezesem firmy? Lubimy rozwijać system dla naszych Klientów, gdyż dzięki temu sami się rozwijamy. Podejmując współpracę masz pewność, że jesteśmy kompetentnym, doświadczonym i zgranym zespołem nastawionym na pomaganie naszym Klientom. Nie jest jednak różowo.

Nasza firma nie jest doskonała… Jesteśmy w procesie ciągłych  przemian, które zmierzają w kierunku  turkusowej organizacji. Robimy wszystko co w naszej mocy, żebyśmy stanowili jeden, zgrany zespół, który nawzajem się wspiera.  Dużo w tym kierunku zrobiliśmy, ale jeszcze więcej przed nami.

W rzeczywistości jednak jest jeszcze jedna wada pracy w naszym zespole. Osoba, która zdecyduje się na aplikację musi co najmniej nosić znamiona tzw. człowieka „one man army”.

Jeżeli lubisz informację zwrotną to otrzymasz ją w nadmiarze. Nie zawsze będzie miła i przyjemna, ale pracujemy nad tym, aby była szczera. Mamy 12 zasad w kodeksie honorowym, więc jeżeli go nie będziesz akceptował to prędzej czy później wylecisz.

Uwaga! Nie wysyłaj CV 🙂 

Jeśli utożsamiasz się z nami i czujesz, że możemy stworzyć zgrany zespół, to daj mi znać w komentarzu lub napisz wiadomość prywatną. Chętnie porozmawiam.

Pierwszym etapem będzie Ankieta i Test DiSC, na który potrzebujesz ok. 30 minut. Dzięki temu lepiej Cię poznamy nie odrzucając Cię ze względu np. na CV.

Co oferujemy na stanowisku Doradcy Klienta?

Etapy rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta

KLAUZULA INFORMACYJNA 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPEN NEXUS Sp. z o.o., 28 Czerwca 1956 Roku 398B, 61-441 Poznań
 2. Kontakt z Administratorem: email praca@platformazakupowa.pl,
 3. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, kontakt z nim: iod@platformazakupowa.pl 
 4. Administrator przetwarza dane osobowe w oparciu o art. 6. ust 1. lit. a) i b) a także przepisy szczególne.
 5. Administrator przetwarza dane osobowe w celu zawarcia umowy współpracy.
 6. Podanie danych jest  dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy.
 7. Niepodanie danych skutkować może niemożliwością zawarcia umowy lub wywiązania się administratora z innych obowiązków.
 8. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą organy lub podmioty uprawnione do otrzymywania danych na podstawie odrębnych przepisów lub zawartych z administratorem umów.
 9. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres miesiąca od daty zakończenia naboru w przypadku nie nawiązania współpracy.
 10. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, usunięcia (o ile przepisy szczególne na to pozwalają) i prawo do przenoszenia danych.
 11. W przypadku uznania, iż przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy prawa, posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 12. Administrator nie wykorzystuje Państwa danych osobowych do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania.

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. Bolesława Krzywoustego 3
61-144 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Powered by Open Nexus