Klucz do zakupów w firmie 2 – wydanie trzecie

Klucz do… innego spojrzenia na zakupy!

Czy jako kupiec znasz swoje zadanie w przedsiębiorstwie? Czy penetrujesz rynek w wystarczającym stopniu? Jak budujesz relacje z klientem wewnętrznym? Co najistotniejsze – czy pracujesz w oparciu o politykę zakupową? Jeśli choć na część z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała tak, a w głowie kotłują Ci się kolejne pytania, to mamy dla Ciebie naprawdę dobrą wiadomość! Szanowny Kupcu – z przyjemnością chciałbym Cię poinformować, że przygotowaliśmy dla Ciebie trzecie wydanie poradnika Klucz do zakupów w firmie 2!

Co nowego oferuje trzecie wydanie Klucz do zakupów w firmie 2?

No dobrze, a czego nowego możesz się spodziewać w tym wydaniu? Przede wszystkim dodatkowego rozdziału, który zawierać będzie wzorcową politykę zakupową. Jeżeli kiedykolwiek tworzyłeś lub próbowałeś stworzyć politykę zakupową z pewnością wiesz, ile potu, zgrzytów i burzy mózgów ten proces generuje w organizacji. Dajemy Ci zatem narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł zweryfikować obecne zapisy Twojej polityki zakupowej lub krok po kroku stworzyć ją, idąc z Kluczem do zakupów w firmie 2 ramię w ramię. Ponadto, by ucieszyć Twoje oko, w trzecim wydaniu odświeżyliśmy szatę graficzną.

Kiedy i gdzie

Premiera książki przypadnie na wrzesień bieżącego roku. Tytuł będzie dostępny w dystrybucji internetowej za pośrednictwem Empik.com. Więcej informacji wkrótce!

 

CHWYĆ ZA KLUCZ DO ZAKUPÓW W FIRMIE 2!

DAJ SPOKÓJ Z WYTRYCHAMI, SZKODA ZAMKÓW

 O autorze

Mateusz Bartosiewicz

Sprawuję funkcję Marketing Managera oraz Trenera w Open Nexus Sp. z o.o. Słucham, by zrozumieć, zanim zacznę słuchać, by odpowiedzieć. Mówię głośno i wyraźnie. Chętnie częstuję optymizmem. Wierzę, że robiąc to, co podkręca mi tętno, nigdy nie pójdę do pracy.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU