O P E N N E X U S . P L

DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA PRZYSPIESZAJĄCE TWOJE NEGOCJACJE

Poznaj nas

Spółka Open Nexus (ON) powstała w lipcu 2009 roku i jest operatorem platformazakupowa.pl. Świadczy usługi dla przedsiębiorstw prywatnych i instytucji publicznych w zakresie elektronizacji postępowań dotyczących dostaw, usług lub robót budowlanych. Pomagamy organizować przepływy pracy i informacji od zgłoszenia zapotrzebowania do wysyłki zamówienia.

Nasza filozofia

Podstawowe trzy obszary naszej działalności to: spełnienie wymagań ustawowych obowiązkowej elektronizacji w Prawie zamówień publicznych (Pzp) oraz B2B, wzmacnianie i poszerzanie kompetencji zakupowych pracowników oraz dążenie do prostoty rozwiązania. Naszym sztandarowym produktem jest platformazakupowa.pl. Ważnym obszarem jest misja konsolidacji środowiska osób zajmujących się zawodowo zakupami i zamówieniami, zarówno prowadzących postępowania, jak i wykonawców, poprzez m.in. edukację, publikację poradników i warsztaty oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie i adaptowanie najnowszych rozwiązań nakierowanych na optymalizację zakupów.

Z naszych usług korzystają firmy i instytucje o zróżnicowanej wielkości, formie i obszarze działania. Są to podmioty zarówno średniej wielkości, jak i duże, w tym instytucje publiczne (np. gminy, komendy, zakłady komunalne). Obsługujemy zamówienia publiczne oraz biznes - w tym branże: elektryczną, motoryzacyjną, meblarską, usługową, farmaceutyczną, budowlaną, FMCG i wiele innych. Zróżnicowanie naszych Klientów dowodzi, że nasze usługi, po odpowiednim dostosowaniu, mają charakter uniwersalny i przynoszą wymierną korzyść większości organizacji.

Zawdzięczamy nasz sukces dzięki spójnemu systemowi wartości, którym kierują się nasi pracownicy. Jesteśmy przekonani, że możemy tego dokonać przez spójny i stosowany przez wszystkich system wartości oraz skalowanie naszego biznesu. W życiu ważna jest bowiem jakość, a nie jakoś.

A co gdybyś miał realny wpływ na nasze decyzje? U nas to codzienność. Wpływ na podjęcie ważnych decyzji, mają nasi Klienci. Nasze działania mają zawsze na celu spełnienie Waszych oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest służba Klientowi i codzienne służenie członkom zespołu. Bardzo zależy nam, abyśmy zostali organizacją, która słynie z ducha służby.

Niektórzy krytykują prostotę, gdyż wydaje im się, że system i usługi powinny być bardziej skomplikowane. Sądzą, że gdyby wszystko było tak czarno-białe, zostaliby bez pracy. To ludzki strach przed wymarciem, przed eliminacją, przed utratą pozycji, brak kompetencji oraz determinacji sprawia, że przekazujemy rzeczy w sposób bardziej skomplikowany niż faktycznie trzeba. Naszą filozofią jest proste (ale nie prostackie) komunikowanie się z Klientem, czytelność, łatwość i intuicyjność użytkowania systemu oraz upraszczanie procesów.

Chcesz z nami porozmawiać?

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. Bolesława Krzywoustego 3
61-144 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Powered by Open Nexus