OPEN NEXUS LAUREATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2015

Nagroda innowacyjność

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, iż po raz kolejny Open Nexus został laureatem prestiżowej nagrody w kategorii innowacyjności.

Tym razem zdobyliśmy tytuł  Polska Nagroda Innowacyjności 2015.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne oraz kreatywne firmy i instytucje działające w Polsce. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się na uroczystej gali podczas trwania Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w dniach 5-6 listopada w Łodzi. Zdobyta nagroda potwierdza starania zespołu Open Nexus w dążeniu do rozwoju w obszarze innowacyjności zarówno produktowej, procesowej jak i technologicznej.O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU