OPEN NEXUS LAUREATEM POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2015

Nagroda innowacyjność

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, iż po raz kolejny Open Nexus został laureatem prestiżowej nagrody w kategorii innowacyjności.

Tym razem zdobyliśmy tytuł  Polska Nagroda Innowacyjności 2015.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne oraz kreatywne firmy i instytucje działające w Polsce. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się na uroczystej gali podczas trwania Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w dniach 5-6 listopada w Łodzi. Zdobyta nagroda potwierdza starania zespołu Open Nexus w dążeniu do rozwoju w obszarze innowacyjności zarówno produktowej, procesowej jak i technologicznej.

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577