OPEN NEXUS LAUREATEM PROGRAMU NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QI 2015

medale

Dobrze Państwu znana platforma zakupowa Open Nexus została zaproszona na galę Programu Najwyższa Jakość Quality International, którą poprzedzi Europejskie Forum Jakości 2015. Miło nam poinformować, że Kapituła Programu przyznała nam jednogłośnie tytuł Laureata w kategorii QI Product.

Program QI to ogólnopolski program konkursowy, wyróżniający firmy oraz instytucje realizujące skuteczne metody zarządzania jakością, które reprezentują najwyższe standardy pracy.

Jest to spore wyróżnienie, zwieńczające naszą pracę oraz trud wniesiony w dbałość o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Wyróżnienie to mobilizuje nas do dalszego doskonalenia produktu oraz poszukiwania kolejnych rozwiązań, które przyniosą wartość wszystkim użytkownikom naszej platformy w obszarze relacji B2B.O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU