OPENNEXUS I MARKETPLANET ŁĄCZĄ SIŁY!

Wraz z początkiem tygodnia mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość:

Zapytania ofertowe i aukcje elektroniczne wystawiane na platformie Open Nexus trafią do jeszcze szerszego grona dostawców już od 18.07.2016!

Naszym priorytetem jest by negocjacje zakupowe cieszyły się jak największym zainteresowaniem potencjalnych dostawców, dlatego też postanowiliśmy połączyć siły wraz z czołowym partnerem na rynku platform zakupowych.  

Już od tego miesiąca dzięki integracji platform przetargowych OnePlace i Open Nexus dostawcy na Marketplanet Oneplace będą mieli dostęp do zapytań ofertowych z platformy Open Nexus.

To pierwszy taki przypadek na rynku, kiedy na współpracę decydują się bezpośredni konkurenci. Uważamy, że w tym wypadku jest to bardzo korzystne rozwiązanie ze względu na oczywiste synergie. Dostawcy będą mieli dostęp do dużo szerszego grona potencjalnych zleceniodawców, a ci z kolei mają szansę uzyskać jeszcze większe oszczędności, organizując przetargi wśród powiększonego grona dostawców – podkreśla Piotr Matysik, Prezes Marketplanet.

Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ każdy sposób na dostarczenie wartości naszym klientom powinien być przez nas wykorzystany. Platforma zakupowa Open Nexus na wielu płaszczyznach jest konkurencją do Marketplanet, jednak jeśli istnieją pola do współpracy to warto je wykorzystać dla wspólnego dobra. Na pewno będziemy kontynuowali działania w celu jak najszerszego rozpowszechniania zapytań ofertowych naszych klientów – mówi Zygmunt Kopacz, Pełnomocnik Zarządu Open Nexus.

Korzystanie z platform zakupowych skraca dostawcom czas potrzebny na badanie rynku i poszukiwanie nowych klientów. Zarejestrowani tam i zweryfikowani przedsiębiorcy dostają bowiem informacje o nowych zapytaniach prosto na swoją skrzynkę mailową lub telefon w wybranych przez siebie kategoriach asortymentowych. Dla zamawiających do możliwości uzyskania najlepszej ceny i pożądanej jakości.

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577