Polityka zakupowa – jak efektywnie kupować? [WEBINARY]

 Polityka zakupowa firmy, a efektywność

Misją naszej firmy jest popularyzacja wiedzy o zakupach, dlatego wydaliśmy dwa poradniki (czytaj więcej), traktujące o roli zakupów w przedsiębiorstwie. Nie spoczywamy jednak na laurach.

Regularnie organizujemy warsztaty dla menadżerów, czy też webinaria. Dajemy Tobie kolejną możliwość samodoskonalenia się, całkowicie bezpłatnie. Jeżeli zależy Tobie na jak największej efektywności procesów zakupowych, serdecznie zachęcam byś wziął udział w webinarze.

Webinar: Wzorcowa polityka zakupowa

Jeżeli interesuje Cię:

  • jak stworzyć dobrą politykę zakupową
  • jakich błędów unikać,
  • czym kierować się podczas ustalania strategii dla kategorii zakupowych

Czy też jakiekolwiek inne zagadnienie związane z wzorcową polityką zakupową, weź udział w webinarze. Do dyspozycji oddajemy Tobie dwa terminy webinarów, podczas których omówimy jak sprawić by zakupy były innowacyjne i możliwie efektywne.

WYBIERZ DOGODNY DLA CIEBIE TERMIN:

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR 26.04 godz. 12

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR 17.05 godz. 12 

Już wkrótce zaprezentujemy szczegółowy program webinarów. Mamy nadzieję – do zobaczenia!O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU