PORADNIK ZAKUPOWY- PREMIERA DRUGIEJ EDYCJI PODCZAS KONGRESU LOGISTICS 2016

Zapraszamy na premierę drugiej edycji publikacji: poradnik zakupowy „Klucz do zakupów w firmie”.

Napisany przez 20 praktyków, z doświadczeniem w polskich i międzynarodowych firmach.

Tylko na kongresie LOGISTICS 2016 poradnik zakupowy bezpłatnie dla uczestników. 

Pozycja obowiązkowa dla menadżerów i specjalistów ds. zakupów. 

okladkanaglowek

JAK BEZPŁATNIE OTRZYMAĆ PORADNIK ZAKUPOWY?

  • Odwiedź stoisko Open Nexus podczas kongresu LOGISTICS 2016
  • Odpowiedz na 3 proste pytania ankietowe
  • Odbierz jeden ze 100 darmowych premierowych poradników zakupowych

 

Zachęcamy do przeczytania recenzji poradnika „Klucz do zakupów w firmie”.

“Bardzo dobry poradnik zakupowy, który powinien znaleźć się w biblioteczce zarówno nowo upieczonych jak i dla doświadczonych Zakupowców. Przystępnie, ale zarazem bardzo rzetelnie opisane podejście do procesu zakupowego oraz do budowania relacji z partnerami biznesowymi i dostawcami. Polecam.”

Aleksandra Antoniuk, Dyrektor Zakupów Orange Polska

 

“Wartościowa publikacja dla menadżerów zarządzających działami zakupów, przedstawiająca na bazie doświadczeń zawodowych autorów, jak skutecznie tworzyć, zarządzać i kontrolować obszar zakupowy.  Przykłady działań optymalizacyjnych zaprezentowanych w poradniku pokazują krok po kroku jak przeprowadzać zmiany w obszarze zakupów i jakich błędów należy unikać. Jednocześnie stanowi kompendium wiedzy dla kadry zarządzającej wskazując jak ważną rolę w organizacji pełni i jak duże możliwości optymalizacji kosztowej niesie ze sobą efektywnie zarządzany obszar zakupów.”

Michał Berg, Dyrektor Logistyki i Zakupów, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.

 

“Poradnik zakupowy znakomicie przedstawia różnorodność procesów zakupowych w firmie. Pokazuje, jak istotny może być wpływ Zakupów na wyniki finansowe organizacji, jeżeli oprócz roli operacyjnej, pełnią również rolę taktyczną i strategiczną. Książka jest pomocna w uporządkowaniu wiedzy o zakupach, przedstawia konkretne rozwiązania i przykłady „ dobrych praktyk”, jest źródłem  inspiracji dla kadry zarządzającej.”

Beata Oleszek, Dyrektor Zakupów  Arvato Services Polska

 

„Obowiązkowa pozycja dla menadżerów i specjalistów ds. zakupów. Przedstawia nie tylko podejście teoretyczne, ale również praktyczne spojrzenie na ogniwo łańcucha dostaw, jakim są zakupy. Forma poradnika sprawia, że jest on przystępną i ciekawą pozycją zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kupców, którzy chcieliby udoskonalić swoje działania.”

Krystian Kryskowiak, Supply Chain Director, MARMITE S.A.

 

„Klucz do zakupów w firmie” jest kolejnym po poradniku „Zarządzanie zakupami” świetnym materiałem dla kupców, ale też i dla menedżerów, którzy szukają najlepszego modelu zakupów w firmie i właściwej strategii zakupowej. Przedstawia przekrojową wiedzę przez różne procesy zakupowe sięgając aż po kreowanie kultury i dobre zwyczaje kupieckie. I jeszcze jeden ważny szczegół. Edycję wzbogacają trafne przykłady.

Wojciech Gutowski, Dyrektor Logistyki, Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

 

“Niniejszy poradnik pomoże czytelnikowi zrozumieć reguły budowania podstawowych  procesów zakupowych. Wskazuje jak wprowadzać  transparentność i efektywność organizacyjną w Zakupach. Jest punktem wyjścia do rozpoczęcia rozmowy o wartości. O tym jak tworzyć partnerstwa biznesowe i generować innowacyjne rozwiązania chcielibyśmy usłyszeć od wydawców w kolejnej, trzeciej edycji Poradnika.”

Mariusz Gerałtowski, Prezes Zarządu PSML www.psml.pl

 

“Opiniowany poradnik napisany jest w formie debaty poruszającej istotne zagadnienia dotyczące praktyki zakupów. Stanowi oryginalną i interesującą pozycję literatury na rynku wydawniczym, gdyż porusza tematy bardzo rzadko opisywane we współczesnych opracowaniach dotyczących logistyki zaopatrzenia lub organizacji zakupów.”

prof. nadzw. dr hab. inż. Magdalena K. Wyrwicka

19 MAJA 2016 NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ PODCZAS SESJI
STRATEGIE I PRAKTYKI ZAKUPOWE!

ZAREJESTRUJ


stopka

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577