Opennexus - platforma zakupowa
Zygmunt Kopacz – ma 7-letnie doświadczenie w zakresie logistyki i zakupów. Karierę zaczynał w przemyśle ciężkim, zarządzając remontową stocznią śródlądową. Realizował projekty optymalizacji kosztów zakupów oraz organizacji logistyki w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym i bankowym. W swojej karierze wdrożył z sukcesem platformy zakupowe w ponad 100 firmach.
Opennexus - platforma zakupowa
Michał Masadyński – ekspert w zakresie optymalizacji procesów operacyjnych spółek, od 13 lat wspiera firmy w udrażnianiu przepływów materiałowych i informacyjnych. Specjalista Lean Managament, lider i menedżer w firmach produkcyjnych. Reorganizował między innymi procesy Procure to Pay, włączając w to uruchomienie platform zakupowych. Jednocześnie autor artykułów o tematyce lean i myślenia systemowego.
Opennexus - platforma zakupowa
Katarzyna Masadyńska – absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Socjolog. Z firmą Open Nexus związana od 2010 roku, odpowiedzialna za obszar HR i organizację pracy biura zarządu.
Opennexus - platforma zakupowaGrzegorz Klimarczyk – ma 10-letnie doświadczenie w zakresie logistyki i zakupów. Karierę zaczynał w przemyśle samochodowym, a następnie w branży autobusowej. W 2009 roku objął funkcję prezesa zarządu firmy Open Nexus Sp. z o.o. Jego pasją są zakupy i logistyka. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.
Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577