O P E N N E X U S . P L

Referencje

Wodociągi Dębickie sp. z o.o. w Dębicy współpracuje z firmą Open Nexus od 2014 r. W ramach współpracy korzystamy z platformy zakupowej, która stanowi dla nas narzędzie do optymalizacji procesu zakupowego. Atutem firmy Open Nexus jest życzliwe i otwarte podejście do klientów oraz udzielanie maksymalnego wsparcia merytorycznego. Na Platformie Zakupowej Open Nexus przeprowadzamy zarówno zapytania ofertowe jak i aukcje elektroniczne. Narzędzie jakim jest platforma ułatwia nam raportowanie i transparentność całego procesu zakupów począwszy od momentu wszczęcia postępowania. Wdrożenie platformy wpłynęło na uporządkowanie procesu zakupowego w naszej firmie, optymalizację kosztów, a także pozwoliło poszerzyć grono naszych dostawców. Firma Open Nexus Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu stanowi przykład solidnego partnera, sumiennie wywiązującego się z podjętych zobowiązań.

Prezes Zarządu
Jacek Gil

Firma Open Nexus Sp. z o.o. wdrożyła w firmie RUUKKI S.A platformę zakupową. Współpracę oceniam wzorowo. Na uwagę zasługuje bardzo dobrze zorganizowane Centrum Wsparcia Klienta, które odpowiadało na każde nurtujące pytanie a jego pracownicy pomagali w organizacji zapytań ofertowych oraz aukcji. Wartościowa jest również baza dostawców Open Nexus Sp. z o. .o., szczególnie w zakupach in-direct gdzie możemy w krótkim czasie rozeznać rynek. Platforma zakupowa doskonale sprawdza się jako narzędzie do benchmarkingu cenowego i wielokrotnie pomogło nam w uzyskaniu najlepszej ceny rynkowej zgodnie z zakładaną przez nas specyfikacją , jakością oraz ilością produktów i usług. Platforma zakupowa Open Nexus to proste i łatwe w obsłudze narzędzie, które ułatwia organizację negocjacji w firmie i nie wymaga długotrwałego procesu szkolenia użytkowników.

Kierownik Działu Zakupów
Sławimir Skupin

Grupa Tarczyński S.A. korzysta z platformy zakupowej firmy Open Nexus od ponad trzech lat. Dzięki wykorzystaniu platformy zakupowej praca naszych specjalistów staje się łatwiejsza a osiągane rezultaty nadzwyczaj satysfakcjonujące. Pracownicy Open Nexus w każdym momencie służą pomocą przy wystawianiu nowych dla kupca postępowań.

Dyrektor Działu Zakupów Tarczyński S.A.
Jacek Kolany

Firma COLAS Polska Sp. z o.o. w 2013 roku wdrożyła Platformę Zakupową Open Nexus. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia, począwszy od przeszkolenia naszych pracowników, przez proces uruchomienia, aż do świadczenia kompleksowych usług wsparcia w procesie zakupowym. Platforma Zakupowa Open Nexus sprawia, że proces zakupowy jest czytelny i przejrzysty . Natomiast rozbudowana baza dostawców pozwala na uzyskanie korzystnych ofert rynkowych. Polecam Platformę Zakupową jako proste w obsłudze narzędzie wspierające proces zakupowy.

Kierownik Działu Ofert COLAS Polska Sp. z o.o.
Michał Szcześniak

Firma Trakcja PRKiL S.A. korzysta z narzędzia jakim jest platforma zakupowa Open Nexus od 2014 roku. Wybraliśmy system Open Nexus głównie ze względu na prostotę rozwiązania, możliwość kastomizacji pod potrzeby grupy oraz opcję integracji z systemem ERP. Na szczególną uwagę zasługuje fakt ciągłego upraszczania systemu oraz obsługa dostawców. Nawet pomimo początkowych oporów dostawców, pracownicy firmy Open Nexus z pełna determinacją dążyli do udanego wdrożenia w naszej grupie. Jesteśmy również zadowoleni z oszczędności, które sprawiły, że czas zwrotu z inwestycji w system był bardzo krótki.

Dyrektor Grupy ds. Zakupów
Marek Cijka

Chcesz zobaczyć więcej referencji?

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. Bolesława Krzywoustego 3
61-144 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Powered by Open Nexus