O P E N N E X U S . P L

Rynkowy lider innowacji 2012

Z przyjemnością informujemy, że Open Nexus Sp. z o.o. otrzymał tytuł RYNKOWEGO LIDERA INNOWACJI 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.

Plebiscyt organizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Celem programu jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Program ma na celu wspieranie medialne laureatów, poprzez prezentacje prasowe dotyczące działalności firm, na łamach „Strefy Gospodarki” oraz na portalu strefa-gospodarki.pl.

Dziękujemy za uznanie oraz docenienie naszych wysiłków w dążeniu do coraz lepszego wykorzystania potencjału naszych klientów. Dziękujemy kapitule konkursu za tytuł lider innowacji oraz za docenienie innowacyjności platformy zakupowej www.opennexus.pl.

Naszym celem jest stała optymalizacja kosztów zakupów oraz poprawa rentowności polskich przedsiębiorstw.

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. Bolesława Krzywoustego 3
61-144 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Powered by Open Nexus