OPEN NEXUS RYNKOWYM LIDEREM INNOWACJI 2012 – JAKOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ

Rynkowy lider innowacji 2012

Z przyjemnością informujemy, że Open Nexus Sp. z o.o. otrzymał tytuł RYNKOWEGO LIDERA INNOWACJI 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.

Plebiscyt organizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Celem programu jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Program ma na celu wspieranie medialne laureatów, poprzez prezentacje prasowe dotyczące działalności firm, na łamach „Strefy Gospodarki” oraz na portalu strefa-gospodarki.pl.

Dziękujemy za uznanie oraz docenienie naszych wysiłków w dążeniu do coraz lepszego wykorzystania potencjału naszych klientów. Dziękujemy kapitule konkursu za tytuł lider innowacji oraz za docenienie innowacyjności platformy zakupowej www.opennexus.pl.

Naszym celem jest stała optymalizacja kosztów zakupów oraz poprawa rentowności polskich przedsiębiorstw.

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577