OPEN NEXUS RYNKOWYM LIDEREM INNOWACJI 2012 – JAKOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, EFEKTYWNOŚĆ

Rynkowy lider innowacji 2012

Z przyjemnością informujemy, że Open Nexus Sp. z o.o. otrzymał tytuł RYNKOWEGO LIDERA INNOWACJI 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.

Plebiscyt organizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Celem programu jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Program ma na celu wspieranie medialne laureatów, poprzez prezentacje prasowe dotyczące działalności firm, na łamach „Strefy Gospodarki” oraz na portalu strefa-gospodarki.pl.

Dziękujemy za uznanie oraz docenienie naszych wysiłków w dążeniu do coraz lepszego wykorzystania potencjału naszych klientów. Dziękujemy kapitule konkursu za tytuł lider innowacji oraz za docenienie innowacyjności platformy zakupowej www.opennexus.pl.

Naszym celem jest stała optymalizacja kosztów zakupów oraz poprawa rentowności polskich przedsiębiorstw.O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU