SENIOR PHP DEVELOPER

Open Nexus Sp. z o.o.

Open Nexus Sp. z o.o. jest firmą nastawioną na innowacyjność. Zajmujemy się dostarczeniem narzędzi IT, które usprawniają komunikację na styku zakupy i sprzedaż w biznesie. Chcemy być najbardziej innowacyjną w firmą w Polsce i  wzwiązku z tym poszukujemy najlepszego starszego programistę PHP.

Senior PHP Developer

Region pracy: POZNAŃ, Numer referencyjny: [PHP/11/2015]

Poszukujemy zdolnego programistę – Super Gwiazdę, której potencjał zasili nasz zespół.

Jeśli masz poczucie, że marnujesz swój potencjał w firmie,  w której jesteś tylko trybem w maszynie i chcesz to zmienić – ta oferta jest dla Ciebie! U nas możesz stać się ważnym ogniwem, współtwórcą sukcesu naszej firmy.

Interesują nas tylko najlepsi! Dołącz do nas, jeśłi masz przekonanie, że Twoja wiedza i umiejętności same się obronią, Szukamy nadzwyczajnych ludzi, zdecydowanych odnieść sukces rozwiązując problemy naszych Klientów.

Nie ma dla nas znaczenia Twój dyplom, płeć czy wiek. Liczą się umiejętności, talent i determinacja w dążeniu do realizacji celu. Szukamy tylko ludzi ambitnych i samodzielnych! Jeśli masz to „coś” na pewno to zauważymy.

Jeżeli zaś jesteś przeciętny, ta praca nie jest dla Ciebie, stracisz czas gdyż nie przejdziesz testu.

 

Z kim przyjdzie Ci pracować?

Stale rośniemy. W tej chwili nasz zespół IT to dziewięć wyjątkowych osób z dużym potencjałem: Product Owner, programiści, testerzy i dwóch zewnętrznych ekspertów, którzy będą Cię wspierać.

 

Warunki pracy?

Stawiamy na wyjątkowych ludzi – ich samodzielność, potencjał i kreatywność, dlatego tez dbamy o komfortowe warunki pracy i dobrą atmosferę!. Mieścimy się w biurowcu klasy A (bezpośrednio przy obwodnicy, w pobliżu także autobus i tramwaj). Nasz zespół ma do dyspozycji: pokój spotkań, pokój pracy koncepcyjnej i pokój ciszy. W zakresie wynagrodzeń nie możemy konkurować z korporacjami – dbamy jednak o to, by warunki finansowe były adekwatne do umiejności.

Jeśli czytając nasze ogłoszenie identyfikujesz się z opisem poszukiwanego kandydata, być może szukamy właśnie Ciebie!!! Cieszymy się opinią firmy, która łamie schematy i  kreuje trendy, dlatego  potrzebujemy ludzi z najwyższej półki, gdyż to ludzie decydują o naszym potencjale.

Ofertę kierujemy tylko do najlepszych programistów PHP – nie jest kierowana do osób dopoczątkująch i niedoświadczonych.

Jeżeli jesteś zdolny, szybko się uczysz, ale brak Ci doświadczenia, zachęcamy do skorzystania programów stażowych w naszej firmie – na pewno odkryjemy Twój potencjał i nie damy Ci odejść!

 

Wymagania dla programisty:

 • bardzo dobra znajomość PHP
 • dobra znajomość SQL (MySQL, PostgreSQL)
 • znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS
 • znajomość wzorców projektowych
 • znajomość GIT / SVN
 • znajomość framework Symfony2, PhalconPHP
 • znajomość architektury budowy aplikacji SOA
 • znajomość PHPUnit,znajomość i doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami (REST, WSDL)
 • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
 • umiejętność optymalizowania zapytań SQL
 • znajomość metodologii TDD

Etapy rekrutacji będą następujące:

 • Zgłoszenia kandydatów
 • 30 minutowy test zdalny ze stylów zachowań
 • 30 minutowy test zdalny PHP
 • Rozmowa kwalifikacyjna z ekspertami IT i Prezesem firmy
 • Umowa (dla Gwiazdy)

Aplikuj na adres praca@opennexus.com

O wynikach każdego z etapów rekrutacji poinformujemy wszystkich zainteresowanych kandydatów.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Open Nexus z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Open Nexus z siedzibą w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 Roku 406. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.O autorze

OPEN NEXUS (Archiwum)


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU