Open Nexus Sp. z o.o.

Open Nexus Sp. z o.o. jest firmą nastawioną na innowacyjność. Zajmujemy się dostarczeniem narzędzi IT, które usprawniają komunikację na styku zakupy i sprzedaż w biznesie. Chcemy być najbardziej innowacyjną w firmą w Polsce i  wzwiązku z tym poszukujemy najlepszego starszego programistę PHP.

Senior PHP Developer

Region pracy: POZNAŃ, Numer referencyjny: [PHP/11/2015]

Poszukujemy zdolnego programistę – Super Gwiazdę, której potencjał zasili nasz zespół.

Jeśli masz poczucie, że marnujesz swój potencjał w firmie,  w której jesteś tylko trybem w maszynie i chcesz to zmienić – ta oferta jest dla Ciebie! U nas możesz stać się ważnym ogniwem, współtwórcą sukcesu naszej firmy.

Interesują nas tylko najlepsi! Dołącz do nas, jeśłi masz przekonanie, że Twoja wiedza i umiejętności same się obronią, Szukamy nadzwyczajnych ludzi, zdecydowanych odnieść sukces rozwiązując problemy naszych Klientów.

Nie ma dla nas znaczenia Twój dyplom, płeć czy wiek. Liczą się umiejętności, talent i determinacja w dążeniu do realizacji celu. Szukamy tylko ludzi ambitnych i samodzielnych! Jeśli masz to „coś” na pewno to zauważymy.

Jeżeli zaś jesteś przeciętny, ta praca nie jest dla Ciebie, stracisz czas gdyż nie przejdziesz testu.

 

Z kim przyjdzie Ci pracować?

Stale rośniemy. W tej chwili nasz zespół IT to dziewięć wyjątkowych osób z dużym potencjałem: Product Owner, programiści, testerzy i dwóch zewnętrznych ekspertów, którzy będą Cię wspierać.

 

Warunki pracy?

Stawiamy na wyjątkowych ludzi – ich samodzielność, potencjał i kreatywność, dlatego tez dbamy o komfortowe warunki pracy i dobrą atmosferę!. Mieścimy się w biurowcu klasy A (bezpośrednio przy obwodnicy, w pobliżu także autobus i tramwaj). Nasz zespół ma do dyspozycji: pokój spotkań, pokój pracy koncepcyjnej i pokój ciszy. W zakresie wynagrodzeń nie możemy konkurować z korporacjami – dbamy jednak o to, by warunki finansowe były adekwatne do umiejności.

Jeśli czytając nasze ogłoszenie identyfikujesz się z opisem poszukiwanego kandydata, być może szukamy właśnie Ciebie!!! Cieszymy się opinią firmy, która łamie schematy i  kreuje trendy, dlatego  potrzebujemy ludzi z najwyższej półki, gdyż to ludzie decydują o naszym potencjale.

Ofertę kierujemy tylko do najlepszych programistów PHP – nie jest kierowana do osób dopoczątkująch i niedoświadczonych.

Jeżeli jesteś zdolny, szybko się uczysz, ale brak Ci doświadczenia, zachęcamy do skorzystania programów stażowych w naszej firmie – na pewno odkryjemy Twój potencjał i nie damy Ci odejść!

 

Wymagania dla programisty:

 • bardzo dobra znajomość PHP
 • dobra znajomość SQL (MySQL, PostgreSQL)
 • znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS
 • znajomość wzorców projektowych
 • znajomość GIT / SVN
 • znajomość framework Symfony2, PhalconPHP
 • znajomość architektury budowy aplikacji SOA
 • znajomość PHPUnit,znajomość i doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami (REST, WSDL)
 • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
 • umiejętność optymalizowania zapytań SQL
 • znajomość metodologii TDD

Etapy rekrutacji będą następujące:

 • Zgłoszenia kandydatów
 • 30 minutowy test zdalny ze stylów zachowań
 • 30 minutowy test zdalny PHP
 • Rozmowa kwalifikacyjna z ekspertami IT i Prezesem firmy
 • Umowa (dla Gwiazdy)

Aplikuj na adres praca@opennexus.com

O wynikach każdego z etapów rekrutacji poinformujemy wszystkich zainteresowanych kandydatów.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Open Nexus z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Open Nexus z siedzibą w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 Roku 406. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577