Słownik Kupca – poznaj język zakupów

Słownik Kupca? Zakupowcy nie gęsi…

…swój język mają. Język precyzyjny, z perspektywy nowych i niedoświadczonych – hermetyczny, a co najistotniejsze pomocny w procesie komunikacji, gdzie precyzja stanowi kamień węgielny pod budowę relacji. Przy okazji organizacji Akademii Zakupowej uznaliśmy, że jest to idealny moment na agregację najważniejszych terminów związanych z pracą kupców i zamawiających. Przyświeca Nam idea popularyzacji wiedzy o zakupach, także jeśli macie jakieś uwagi, sugestie i propozycje – czekamy na kontakt!

Język zakupów w jednym miejscu – Słownik Kupca!

Poniżej możecie zobaczyć Nasz Słownik Kupca. Jest to zestawienie pojęć przydatnych nie tylko w tworzeniu polityki zakupowej czy regulaminu zakupów, ale także w codziennej pracy działu zakupów czy też działu zamówień. Wierzymy, że wyselekcjonowane i opracowane przez Nas hasła będą dla Was pomocne 😉 Zaznaczamy, iż Słownik Kupca ma charakter otwarty, także publikację kolejnych haseł możecie uznać za pewnik!

 SŁOWNIK KUPCA

Co dalej?

Przypominamy, że trwa Akademia Zakupowa. Jesteśmy już po pierwszej transmisji, kolejna już w kwietniu! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.akademiazakupowa.pl Zapraszamy!O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU