Słownik Kupca – poznaj język zakupów

Słownik Kupca? Zakupowcy nie gęsi…

…swój język mają. Język precyzyjny, z perspektywy nowych i niedoświadczonych – hermetyczny, a co najistotniejsze pomocny w procesie komunikacji, gdzie precyzja stanowi kamień węgielny pod budowę relacji. Przy okazji organizacji Akademii Zakupowej uznaliśmy, że jest to idealny moment na agregację najważniejszych terminów związanych z pracą kupców i zamawiających. Przyświeca Nam idea popularyzacji wiedzy o zakupach, także jeśli macie jakieś uwagi, sugestie i propozycje – czekamy na kontakt!

Język zakupów w jednym miejscu – Słownik Kupca!

Poniżej możecie zobaczyć Nasz Słownik Kupca. Jest to zestawienie pojęć przydatnych nie tylko w tworzeniu polityki zakupowej czy regulaminu zakupów, ale także w codziennej pracy działu zakupów czy też działu zamówień. Wierzymy, że wyselekcjonowane i opracowane przez Nas hasła będą dla Was pomocne 😉 Zaznaczamy, iż Słownik Kupca ma charakter otwarty, także publikację kolejnych haseł możecie uznać za pewnik!

 SŁOWNIK KUPCA

Co dalej?

Przypominamy, że trwa Akademia Zakupowa. Jesteśmy już po pierwszej transmisji, kolejna już w kwietniu! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.akademiazakupowa.pl Zapraszamy!

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577