Sprzedawca do obsługi sektora publicznego z regionu podlaskiego poszukiwany!!!

Sprzedawca do obsługi sektora publicznego z regionu podlaskiego poszukiwany!!!

Jesteśmy firmą w której pracują ludzie z pasją! Razem tworzymy zespół, którego energia przekłada się na sukces naszych Klientów!

Stworzyliśmy intuicyjny system do udzielania zamówień publiczny zgodnie z Prawo zamówień publicznych oraz z art. 4 ust. 8 (zakupy regulaminowe, które nie podlegają pod Prawo zamówień publicznych).

Naszymi Klientami są  instytucje publiczne m.in. Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Miast, Uczelnie, Policja i wiele innych (link).

Poszukujemy sprzedawcy do obsługi sektora publicznego z regionu podlaskiego

Jeśli lubisz sprzedaż, umiesz słuchać, jesteś osobą godną zaufania i koncentrujesz się na rozwiązywaniu problemów Klientów może poszukujemy właśnie Ciebie! Doświadczenie w sektorze publicznym niewątpliwie będzie Twoim dużym atutem!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Codziennym wyzwaniem będzie pozyskiwanie nowych Klientów

Doradztwo w doborze najlepszej dla Klienta oferty

Będziesz odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z naszymi Klientami

Kogo Szukamy- a raczej czego szukamy u Ciebie?

Pasji dzięki której to, co robisz będzie autentyczne dla Ciebie i innych

Znajomości rynku Prawa zamówień publicznych (mile widziane)

Energii która da Ci paliwo do działania

Motywacji do nieustannego rozwoju i poszukiwań nowych dróg

Koncentracji byś zawsze wiedział jakie masz priorytety

Determinacji by Twój charakter był silniejszy niż przeciwności

Zaufania bo bez tego nie uda się nasza współpraca

Co mamy dla Ciebie?

Potencjał rynku: Do dnia 1 stycznia 2020 każda jednostka podlegająca pod Prawo zamówień publicznych ma obowiązek pełnej elektronizacji, co oznacza dla Ciebie niewiarygodne wzrosty ilości Klientów (właściwe miejsce i czas)

Nielimitowane wynagrodzenie: Brzmi nieprawdopodobnie, jednak u nas jest to możliwe,gdyż nie stawiamy górnej granicy zarobków dzięki czemu nasze gwiazdy zarabiają ponadprzeciętnie

Samodzielność: stawiamy na motywację wewnętrzną a nie zewnętrzny system nakazowy

Czas na wiedzę i rozwój: damy Ci czas na naukę. Nauczymy Cię wszystkiego co wiemy na temat: zakupów, zamówień publicznych i platform zakupowych

Szkolenia: w pierwszym etapie przejdziesz intensywne szkolenie. Poznasz od kuchni pracę w poszczególnych działach naszej firmy. To wyposaży Cię w wiedzę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w sprzedaży.

Zarazimy Cię pasją, dzięki czemu będziesz tworzył rzeczy, które teraz wydają Ci się niemożliwe.

Poznasz wyjątkowych ludzi, na których będziesz mógł polegać i wśród których znajdziesz wsparcie i źródło inspiracji.

Niespotykana atmosfera sprawi, że poczujesz się na swoim miejscu! U nas nie ma hierarchii. Liczy się zaangażowanie i siła argumentów.

Brzmi nieprawdopodobnie? Nie u nas 🙂

Aplikuj na adres: kariera@platformazakupowa.pl


Administratorem danych jest Open Nexus Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. 28 Czerwca 1956 roku Nr 406, 61-441 Poznań . Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraził Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Open Nexus Sp. z o.o. może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji. W tym celu Open Nexus Sp. z o.o. będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji  jest art. 221 § 1 Kodeksu Pracy; Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W każdym czasie może Pan/ Pani cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem: abi@platformazakupowa.pl

Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577