O P E N N E X U S . P L

Dowiedz się więcej o platformazakupowa.pl

Wyceń nasz portal e-Usług

Niczym nie ryzykujesz.
Możesz za to zyskać spokój i opiekę na najwyższym poziomie.

TRANSPARENTNOŚĆ

Dzięki temu, że proces ofertowania przeprowadzany jest przy wykorzytsaniu platformy zakupowej a nie maila, masz zawsze dostęp do wszystkich informacji a sam proces jest w pełni identyfikowalny.
Wyceń platformę

NOWI DOSTAWCY

Już nie musisz szukać dostawców w internecie, na konferencjach czy targach; od teraz możesz skorzystać z wbudanej bazy dostawców
Wyceń platformę

USPRAWNIENIE PROCESU ZAKUPOWEGO

Wszystko, co generuje pracę i nie dodaje wartości jest zautomatyzowane: raporty generują się same a cały proces jest zelektronizowany, dzięki czemu nie musisz już skanować ani chodzić po podpis zamówienia do osób decyzyjnych.
Wyceń platformę

Ułatwiamy Twoje negocjacje. Sprawdź więcej i przetestuj platformę wystawiając postępowania! Postaw na Lidera, który inspiruje!

Agregacja zapotrzebowania

Nie biegaj za podpisami. Uruchamiaj akceptację zapotrzebowania. Akceptujący mogą akceptować, odrzucać lub cofać zgłoszenie do poprawy. Wszystko elektronicznie bez konieczności posiadania konta. Wszystko za pośrednictwem skrzynki e-mail, co pozwala na akceptowanie zgłoszeń nawet ze swojego telefonu komórkowego!

Moduł RFX

Jest to podstawowy moduł platformy zakupowej Open Nexus, służący do konfigurowania treści zapytań RFX (z ang. Request For X, przy czym X może być I – Information, P – Proposal, Q – Quotation).
Kupiec ma możliwość stworzenia treści zapytania od podstaw lub skorzystania z gotowych szablonów zapytań.

Twoje postępowania

Kupiec ma możliwość  po wystawieniu postępowania sprawdzić zestawienie ofert, ocenić oferty, dodać przypomnienia i notatki, wysłać wiadomości do wykonawców, uruchomić ścieżkę akceptacji po wyborze ofert i wystawić kolejny etap postępowania.

Akceptacja wyboru ofert

Kupiec ma możliwość wygenerowania zamówienia zakupu na podstawie dokonanego wcześniej wyboru. Wykonawcy mają możliwość zintegrowania się z zamówieniami generowanymi z platformy zakupowej. Kupiec w
każdej chwili może wygenerować PDF Zamówienia.

Zamówienia

Zgłoszenie zostało poprawnie zaakceptowane? Możesz agregować zapotrzebowania, łącząc je w jedno postępowanie lub wygenerować zamówienie poza systemem gdy masz już wybranego dostawcy. Decyduj, czy zamówienia ma zostać wysłane do dostawcy, czy nie. Generuj zamówienie w formacie PDF.

Raport z postępowania

Raport z postępowania generowany jest automatycznie po zakończeniu postępowania w formacie pdf lub xls. Raport zawiera wszystkie informacje dotyczące postępowania, w tym na przykład zestawienie ofert, historię korespondencji z dostawcą, historię ofertowania, listę zaproszonych dostawców, ocenę komisyjną, informację dotyczącą parametrów postępowania.

Dla kogo?

Klient wewnętrzny
 • Moduł zgłaszania zapotrzebowania
 • Lista wszystkich zgłoszeń i statusów
 • Kategoria Budżetowa
Menadżer
 • Raport z aktywności na platformie zakupowej
 • Ścieżka akceptacji merytorycznej
 • Ścieżka akceptacji wyboru ofert
 • Ścieżka akceptacji zamówienia
Dział Zakupów
 • Zamówienia
 • e-Katalogi
 • Umowy
 • Faktury
 • Ocena dostawców

Lubimy kontakt i bliską współpracę, dlatego zawsze możesz spodziewać się od nas sporego zaangażowania i chęci do pomocy.

DANE FIRMY

OPEN NEXUS SP. Z O. O.
ul. Bolesława Krzywoustego 3
61-144 Poznań
NIP: 7792363577
KRS: 0000335959

Copyright © 2019 Powered by Open Nexus