TCO- JAK NEGOCJOWAĆ Z JEGO UWZGLĘDNIENIEM?

naglowek

Budowanie przyjaznych relacji czy utrzymywanie dystansu i chłodna analiza?

Jak wykorzystać zasoby dostawców do większego zaangażowania i pracy dla nas?

Jak negocjować z uwzględnieniem TCO?

 Czy VMI i CS może być opłacalny? Czy nie ma nic za darmo?
???????????????????????????????????? Na te i inne pytania odpowie Jacek Jarmuszczak doświadczony na międzynarodowych rynkach manager zakupów, logistyki, i strategii generowania oszczędności.
Karierę zawodową rozpoczynał w polskich firmach branży FMCG, dla których prowadził projekty optymalizacji kosztów. Później dla firmy Philips jako Global Strategic Buyer oraz Regional Project Manager dla obszaru Azji, tworzył strategię optymalizacji kosztów, budował bazę dostawców, prowadził kluczowe projekty oszczędnościowe m.in. wdrażał lean supply chain w zakładach Europejskich i Azjatyckich.
Obecnie jako Global Category Manager w Grupie Carlsberg, tworzy strategię zakupową i prowadzi negocjacje z uwzględnieniem TCO z kluczowymi dostawcami w najbardziej wymagającym obszarze zakupów: IT, usług profesjonalnych oraz floty samochodowej.

 

 „W swojej pracy działam w obszarze „szczupłych” systemów logistycznych, e-systemów zarządzania logistyką w tym przetargów elektronicznych i e-Aukcji.
Posiadam praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania i usprawniania „szczupłych” modeli zarządzania kosztami (VMI, CS, KANBAN, TCO) oraz narzędzi elektronicznych wspierających logistykę firmy (ERP, EDI, Ocena Dostawcy, Zarządzanie Kontraktami, Obieg Zapotrzebowań Wewnętrznych).
Wspólnie z Państwem chciałbym podyskutować na temat głębszej integracji z dostawcą (współpracy logistycznej i projektowej) oraz jednoczesnym prowadzeniu przetargów (wybór najlepszego dostawcy).”
Przedmiotem prezentacji będą problemy przy negocjacjach i problemy wdrażania VMI i CS, oraz współpracy opartej o tzw. „shared risk” model. Jacek Jarmuszczak opowie też o wywieraniu presji na dostawcę i jednoczesnym budowaniu przyjaznych relacji, nastawionych na wieloletnią współpracę.

19 MAJA 2016 NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ PODCZAS SESJI
STRATEGIE I PRAKTYKI ZAKUPOWE!

ZAREJESTRUJ

stopka
Artykuły

Zespół Sprzedaży bez prowizji, czy to możliwe?

Będę się tutaj dzielić z Wami wrażeniami i odczuciami Handlowców związanymi z transformacją działu Sprzedaży z modelu “kapitalistycznego” (kij, marchewka, hierarchia)  w model turkusowy oparty

Open Nexus Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3,

61-144 Poznań

NIP 7792363577