Tegoroczna edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku – z Naszym udziałem

XII edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Celem nagród konkursu Dyrektor Finansowy roku jest “wyróżnianie i promowanie managerów zarządzających finansami przedsiębiorstw, szczególnie tych, których cechuje profesjonalizmem, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które stają się biznesowymi wizjonerami budującymi wartość firmy.” Tegoroczna edycja odbywa się w pięciu polskich miastach. Poznań poszedł na pierwszy ogień.

Grzegorz Klimarczyk na sesji w Poznaniu

Dotąd odbyło się pierwsze spotkanie w Poznaniu, gdzie w ramach sesji „Sprzedaż a ryzyko. Innowacyjność a nieprzewidywalność rynku – czy w biznesie jest miejsce na zagadki” Grzegorz Klimarczyk (CEO, Open Nexus) mówił o trudnej decyzji rezygnacji z projektu, który wymagał sporych nakładów finansowych.

“Nie miałem dużego doświadczenia w pewnych obszarach i musiałem je zdobyć. W tym czasie jeden z projektów, nad którym pracowaliśmy, nie udał się i musieliśmy wyrzucić go do kosza. Kosztował nas nie tylko sporo pracy, ale i nakładów finansowych. Po latach widzę, że była to słuszna decyzja, bo wprowadzając nowe rozwiązania, trzeba sobie wyraźnie postawić granicę. Albo projekt jest zyskowny i go rozwijamy, albo mówimy stop i tniemy” ~Grzegorz Klimarczyk

Jeżeli jesteś zainteresowany ideą konkursu, więcej informacji znajdziesz na stronie dyrektorfinansowyroku.pl

 O autorze

Zygmunt Kopacz

Posiadam 8-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Karierę zaczynałem w przemyśle ciężkim, zarządzając remontową stocznią śródlądową. Realizowałem projekty optymalizacji kosztów zakupów i organizacji logistyki w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym i bankowym. Wdrożyłem z sukcesem platformy zakupowe w ponad 100 firmach.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU