ZAWÓD KUPIEC OD A DO Z. STARTUJE AKADEMIA ZAKUPOWA!

 

Zawód Kupiec od A do Z. Startuje Akademia Zakupowa!

Uruchomiamy pierwszą w Polsce otwartą Akademię Zakupową!

Tworzymy dla Ciebie roczny kurs on-line, po którym będziesz miał możliwość zdobycia certyfikatu kupca poziomu 1. Kursy będą odbywać się w formie webinariów, czyli będziesz miał możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych bez wychodzenia z biura. Podkreślamy, iż celem kursu nie będzie szkolenie z obsługi platformy zakupowej, a podniesienie Twoich kompetencji w zakresie zakupów. Webinaria poprowadzą praktykujący Menedżerowie i Dyrektorzy Zakupów z wieloletnim doświadczeniem. Spotykać będziemy się raz w miesiącu w godzinach popołudniowych.

 

 

AKTUALIZACJA 09.02.
Dziękujemy serdecznie za wypełnione ankiety. Program Akademii Zakupowej jest w trakcie budowy. Więcej informacji pod adresem: www.akademiazakupowa.pl

Poznaj prelegentów i zapisz się!O autorze

Grzegorz Klimarczyk

Ponad 10-letnie doświadczenie w logistyce i zakupach. Zaczynał od przemysłu samochodowego, następnie pracował w branży autobusowej. Platforma zakupowa OpenNexus powstała dzięki pomysłowi i determinacji Grzegorza, który od 2009 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Open Nexus Sp. z o.o. Prowadził dotychczas ponad 100 projektów optymalizacyjnych i jest redaktorem pierwszego w Polsce poradnika dla praktyków “Zarządzanie zakupami”.


Przeczytaj także


Zostaw komentarz

Twój email nigdy nie będzie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

*
*

MENU